Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jsme velmi hrdí, že náš Gordějek se stal opět otcem -  tentokrát v chovatelské stanici "Lean do Chroi" v Německu. Matkou je žíhaná velmi elegantní, mohutná fena Ch. AIOBHEAN AINE Lean do Chroi s mimořádně atraktivním rodokmenem (Ch. Knocknarea Bacchus x Ch. Ballygran's CARONWYN CAITRIONA).
Oba rodiče mají výborné proporce, vyrovnané povahy, oba mají velmi elegantní pohyb a kvalitní srst. Oba rodiče pravidelně preventivně vyšetřovaní.

Štěňata jsou černá a tmavě žíhaná, velmi elegantní, silné kostry a úžasné povahy. Do nových domovů budou odcházet v druhé polovině srpna 2015.

Podívejte se na fotky a video:

cormick-1.jpeg

conrigh-move.jpeg

Děkujeme chovatelce Andree Hermann a Beate Taschner za úžasnou spolupráci!

run-1.jpg

GORDEY a AINE - big love

We are very proud, that our “Gordey” became a father again - now in kennel “Lean do Chroi” in Deutschland. Mother of the litter is brindle Ch. AIOBHEAN AINE Lean do Chroi, she have a very attractive pedigree (Ch. Knocknarea Bacchus x Ch. Ballygran's CARONWYN CAITRIONA).
Parents both have ballanced body proportions, nicecharacters, very elegant movement and ideal coat. Parents are both periodically tested for good health.

Puppies are black and dark brindle, very elegant, strong bones and wonderful temperament. To the new homes they will go in the second half of September 2015.
Look to the pictures:


carraigh.jpeg

caspian.jpeg

Many thanks to breeders Andrea Hermann and Beate Taschner for wonderful teamwork!

Rodiče / parents:
aine.jpg

AINE

gordey-v2-rescac.jpg
GORDEY


Miminka / Babies

c-leand-horse.jpg

diskuzni---krouz--ek.jpg