Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fantastický úspěch v Itálii / Amazing succes in Italy

Na konci dubna jsme navštívii Itálii - Speciální výstavu chrtů italského klubu a Mezinárodní CACIL coursing. Naši psi DAUGHTER a DUNHAM byli velmi úspěšní!Speciální výstava Klubu chrtů Itálie:
DAUGHTER of Caen Morhen alias Zlatonka - V1, vítěz třídy, CAC
DUNHAM Caen Morhen alias Antonek - V1, vítěz třídy, CAC

Na těchto výstavách se CAC neuděluje v každé třídě, o udělení CAC soutěží vtězové tříd.


At the end of April we visited Italy - Special show of the Italian Club and the International CACIL coursing. Our dogs Daughter and Dunham were very successful!

Special show of the Italy sighthounds Club:
DAUGHTER of Caen Morhen alias Zlatonka - V1, winner of the class, CAC
DUNHAM Caen Morhen alias Antonek - V1, winner of the class, CAC

 

Některé fotky z výstavy / Here is some photos:

dunham_won_and_cac.jpg 

 

 

 

 

 

 

   DUNHAM

 

DUNHAM je opravdu velmi, velmi silný a mohutný pes. Je fantastické, jak tak velký pes běží snadno, lehce. Drží hlavu nahoru bez zavěšení na vodítku (dokonce nemusím vodítko ani držet v ruce), běží sám, bez tahání.

Dunham is a very, very strong dog, really. It's a fantastic, how so much big dog running so easy, so free. He hold his head up herself, without hanging on a leash (I don't must hold the leash in hand), he running herself, without pulling.

daughter_won_and_cac.jpg

 

 

 

 

 

 

DAUGHTER

 

 

Absolutně úžasný úspěch měla Zlatonka na CACIL coursingu:

DAUGHTER zvítězila nejvyšším skore v konkurenci 147 chrtů a získala tak na mezinárodním coursingu v Itálii dvě skutečně mimořádné ceny: "Alice in Wonderland" a "Nejlepší vlkodav".

Prestižní cena - putovní pohár "Alice in Wonderland" z Itálie je v Čechách poprvé!

Out od fight succes was Zlatonka on the CACIL coursing:

DAUGHTER won with best score from 147 sighthounds competetion and get two really exceptional trophies on the internationale Lure coursing in Italy: "Alice in Wonderland" a "Best Wolfhound".

Prestigious trophy- challenge cup "Alice in Wonderland" from Italia is in Czech republic in first time!

 

daughter_won_all.jpg

From the left: Ms Geir Kristiansen, Mrs. Romana Vrana, Mrs. Daniela Iori, Ms. Leandro Leandri

 

"Alice in Wonderland"
Doživotní cena, putovní pohár pro chrta s nejvyšším oceněním - 9. ročník
Perpetual Trophy - “Alice in Wonderland”
Challenge cup for sighthound with best score - 9th year

 

alice_in_wonderland.jpg

Tuto trofej mohl získat chrt, který se zúčastnil speciální výstavy a mezinárodního coursingu a získal nejvyšší skóre. Tento nádherný pohár u nás zůstane na jeden rok, jméno DAUGHTER of Caen Morhen na něm zůstane zapsáno navždy spolu s ostatními vítězi.
Hounds entering both the Club Show and the International Lure Coursing Trial will run for the awardening of this trophy. The trophy will be awarded to the hound obtaining the best score. This famous cup stay on with us a one year, name of DAUGHTER of Caen Morhen was be placed - with other winners - to this cup forever.

Trofej "Alice in Wonderland" s laskavostí založili a věnovali Daniela Iori a Marcello Polli na památku jejich milované vlkodavky Alice in Wonderland.
Trophy "alice in Wonderland" kindly originate and donate Daniela Iori and Marcello Polli with loving in memory of their beloved wolfhound Alice in Wonderland.

 

"Nejlepší Irský vlkodav"
Cena pro vlkodava s nejvyšším skóre - Mezinárodní coursing
“Best Irish Wolfhound”
Trophy for sighthound with best score - Internationale Lure coursing

vasco.jpg


Tuto trofej mohl získat vlkodav, který se účastnil mezinárodního coursingu a získal nejvyšší skóre. Tato nádherná cena z pravého stříbra u nás zůstává navždy.
All Irish wolfhounds registered in the Coursing event can take part in the challenge. The hound getting the highest score will be awarded with the trophy. This fantastic trophy made from really right silver stay with us forever.

 

daughter_with_cups.jpg

Je pro nás velkou radostí, že naše DAUGHTER of Caen Morhen alias "Zlatonka" zvítězila v coursingu konkurenci čtyř vlkodavů. Získala CACL (CACIL nebyl udělen - startovali pouze 4 vlkodavi). Ale pro získání ceny "Alice in Wonderland" DAUGHTER musela uspět na coursingu i na výstavě, kde nejen že vyhrála svoji třídu, ale v porovnání s vítězi ostatních tříd uspěla i o titul CAC.

DAUGHTER získala nejvyšší skóre absolutně ze všech zúčastněných chrtů z mnoha zemí Evropy
(Itálie, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Francie, Čechy, Chorvatsko, atd. ....)!!!!!

It's a very big pleasure for us, that our DAUGHTER of Caen Morhen won in this Lure coursing in competetion with four wolfhounds. She won a CACL tittle.
But for getting awards "Alice in Wonderland" she must succed on the lure coursing and on the Speciality show, too. She won her class and she won tittle CAC in competetion with others winners.
This means, that DAUGHTER get the best score from the all sighthounds from many European countries
(Italy, Austria, Deutschland, Switzerland, France, Czech republic, Croatia, etc. ....)


Děkujeme organizátorům - Klub chrtů Itálie, především paní Daniele Iori a panu Marcellu Polli za perfektní organizaci, krásné prostředí a neuvěřitelně přátelskou atmosféru. Náš velký dík patří také oběma coursingovým rozhodčím - pan Geir Kristiansen (Norsko) a pan Leandro Leandri (Itálie) - kteří naši DAUGHTER takto vysoce ocenili a při vyhlašování pro ni měli tolik slov chvály.
Byl to báječný zážitek s radostným poznáním, že přeci jen jsou ještě dny a místa, kdy o udělení bodů a titulů nerozhoduje ani jméno majitele, chovatele, či případně někoho známého.

With deep gratuitude we would like to thank for organizers - Sighthounds club from Italy, especialy to Daniela Iori and Marcello Poli - for perfect organization, nice environment and fantastic friendliness. Our very, very big thanks goes to two coursing judges: mister Geir Kristiansen (Norway) a mister Leandro Leandri (Italy) - who gave so high score to our DAUGHTER and had a so much praise for her.
It was a wonderful experience with joyful knowledge that there are still dates and places where the award of points and the title does not act upon the name of the owner, breeder, or someone you know.

Další fotky do fotogalerií a videa doplním co nejdříve :)
Next photos for photogalleries and movie I add as soon possible
:)